משלוחים חינם בקנייה מעל 199 ₪

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אינטרנט הפך להיות חלק מרכזי בחיינו באמצעותו אנו שואבים מידע שימושי בתחומים שונים: בריאות, כלכלה, צרכנות, תרבות, לימודים, חינוך ועוד. גוגל, מנוע חיפוש המוביל בעולם, מעדכן את האלגוריתמים שלו מעת לעת ופועל לטובת שיפור חווית הגלישה של המשתמש. לצד השינויים הלא פוסקים של גוגל, קיימות גם הנחיות מצד הגורמים הממשלתיים להתאים את האתרים לכל האוכלוסיה. 

 

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה

של יעילות והנאה ככל הגולשים.

 

אתר אינטרנט מונגש מאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות שונות וליקויים שונים לגלוש בתכני האתר בנוחות ובקלות. אתר נגיש חשוב לכ- 25% מהאוכלוסייה. נגישות האתר חשובה מאוד לאנשים עם ליקויי ראיה, לגולשים עם מוגבלות פיזית או שכלית או כל ליקוי אחר המקשה על הגלישה הרגילה באתר. אתר אינטרנט העומד בתקנות הנגישות על פי החוק הוא שינוי חיובי המשפר את חווית הגלישה של כלל המשתמשים באתר.

 

באתר נעשו התאמות להנגשת מידע בצורה נוחה ופשוטה לכלל הגולשים לרבות שימוש בתוסף יעודי להנגשת אתרים. האתר תואם את התקן הישראלי לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ואת המלצות מסמך 0.WCAG2 של ארגון W3C .האתר מותאם לתצוגה בגרסתם של הדפדפנים הנפוצים ( Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge) ולשימוש בטלפונים ניידים (Android גרסה 0.6

ומעלה, iOS גרסה 12 ומעלה).

 

שימוש באתר באמצעות מקלדת

גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. 

 

לחיצה על מקשי Tab + Shift תחזיר אתכם לקישור הקודם. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן ו Esc- ליציאה מתפריטים וחלונות .

 

להגדלת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl ,+ להקטנת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl–

 

אמצעי נגישות נוספים באתר

 אמצעי הניווט וההתמצאות באתר פשוטים ונוחים לשימוש.

 תוכן האתר כתוב בשפה פשוטה וברורה.

 כל הדפים באתר בעלי מבנה קבוע.

 לכל התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt text)

 האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl וגלגלת העכבר.

 אין באתר שימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב.

 הקישורים באתר ברורים ומכילים הסבר לאן הם מקשרים.

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם

הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים . אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו

נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן.

דיווח על תוכן לא נגיש

באתר זה נעשו כל המאמצים על מנת להנגיש אותו על פי החוק. במידה ומצאתם עמודים שאינם נגישים, נשמח שתשלחו פניה באמצעות הדואר האלקטרוני ונעשה את כל המאמצים על מנת לטפל בנושא ובהקדם האפשרי.

 

גלישה מהנה!

צוות 1000 ניחוחות לשירותכם