משלוחים חינם בקנייה מעל 199 ₪

אודות

כמה מילים על 1000 ניחוחות

1000 ניחוחות היא הגשמת חלום לספק מוצרים איכותיים, העשויים בעבודת ידו מעניקים חווית טיפוח מפנקת לגוף ולנפש. אנו מאמינים שאין כמו ניחוח אישי להתרוממות מצב רוח והעלאת אנרגיה חיובית. עם הסבונים של 1000 ניחוחות תחוו חווית טיפוח בלתי נשכחת, תיסחפו לעולם הקסום של הניחוחות, בפניהם פשוט לא ניתן להישאר אדישים. מגוון סבונים בעבודת יד שהוכנו באהבה עם ניחוחות מעגנים מעוררי חושים, שיהפכו את זמן הרחצה לחוויה מפנקת ומרגיעה. 

הסבונים עשויים מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים, במרקמים נעימים הפותחים עולם קסום של ניחוחות שכובש לבבות. בלב מוצרינו עומדים רכיבים טבעיים. חלק מהמוצרים מיועדים לטיפול בבעיות עור וחלק להרגעה ופינוק, כך שכל אחד יכול להתאים עבורו את המוצר המושלם וליהנות מתכונותיו המופלאות של הסבון.

מראשית דרכינו אנו חשים מחויבות כלפי לקוחותינו לעשות שימוש בחומרי גלם האיכותיים ביותר, כגון חמאות (שיאה, קקאו, מנגו), שמנים צמחיים (שמן זרעי ענבים , שמן שקדים ושמן אבוקד), מלחים . בחרנו בקפידה את המוצרים שבחנות שיהיו איכותיים ומתאימים למטרה שלכם וכדי שתוכלו ליהנות ממגע מלטף והעדין של המוצר.

מוצרינו אינם רק לטיפוח והנאה אישית. ניתן להעניק את הסבונים והמארזים במתנה לאהובינו שיעשירו את חייהם ויגלו עולם שלם של טיפוח ופינוק.

סבון טבעי